BLOG

9 czerwca 2014

Be classy, be smart, be a woman! COLLECTION: LOOK BACKWHITE MYSTERY dress 190 pln 
na zdj. rozmiar S/M


Kolekcyjne wpisy na blogu zamykam postami, od których wszystko się zaczęło, czyli od zestawów sukienek z płaszczami kubełkowymi w wersji smart casual/classy. 

Ostatnio miałam okazję udzielić wywiadu dwóm zdolnym, przygotowywującym się do ambitnego projektu studencką UEKu w Krakowie. Ich pytania obudziły we mnie refleksję, że gdyby nie to miejsce w wirtualnej przestrzeni - mój blog, moja wirtualna pracownia, dostępna dla wszystkie, w żaden sposób nie byłaby w stanie zmierzyć i zobaczyć efektów pracy i własnego rozwoju.

Kilka dość ostrych zakrętów, jakie miały miejsce w moim życiu ostatnio, spowodawały, że zapomniałam o znaczeniu tej przestrzeni, nadziejach, planach i marzeniach, jakie w niej pokładam. W porę jednak zawróciłam z drogi donikąd, na której "karmiono" mnie mrzonkami, w które ja uwierzyłam, dla których częściowo zrezygnowałam z siebie. 
Dlatego tak ważne jest by w głowie i sercu zawsze mieć mocno wyryte swoje marzenia, cele, spisane na kartce czy jak w moim przypadku - w moim wirtualnym światku. Na dzień dzisiejszy wiem, że tylko to, co jest moim flow i daje mi siłę każdego dnia jest warte każdego poświęcenia! Mam nadzieję, że już niebawem zobaczymy się na moim pierwszym pokazie i kto wie może to będzie już sezon jesień/zima 2014/2015. Tego sobie i Wam życzę!      Modelka: Katarzyna Ferens COSMO LAVENDER dress 190 pln
na zdj. rozmiar S/MModelka: Judyta Rarus4 komentarze:

 1. ładne stylizacja

  Zapraszam serdecznie do mnie na nowa notkę,
  tym razem notka poświęcona tym co jemy .
  http://iamemilia.blogspot.com/2014/06/cola-pepsi.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zestawy, płaszczyk z pierwszego jest cudowny :)

  OdpowiedzUsuń