BLOG

21 kwietnia 2014

Wiosenny luz

BLUZKA: Otwieram Szafę l 99 pln
OGRODNICZKI: Pull&Bear
TOREBKA: SinSay
BOTKI: No name
OKULARY: No name

Luźny styl = luźne podejście do życia... Każdy marzy o takim prostym przepisie na życie z większym dystansem do pewnych spraw, sytuacji czy ludzi. W swoich codziennych stylizacjach chcemy się czuć swobodnie, niczym nieskrępowani, ani ograniczeni, tak samo jak w życiu, w pracy, w domu... Często jednak przez zbyt emocjonalne podejście do tych determinujących nasze życie kwestii sami zakładamy sobie przyciasne, wręcza za małe rzeczy, które najpierw zaczynają nas piąć, następnie uciskać, aż w końcu dusić! W efekcie sfrustrowani, niezadowoleni z wrzodami żołądka cierpimy i zamartwiamy się, jak to mamy w zwyczaju na zapas!

Ani sytuacji, ani ludzi idealnych nie ma! Tak samo jak ubrań. Mamy jednak wolny, niczym nieskrępowany wybór, a także swój, silny charakter, swoją osobowość i sami nie zapominajmy o tym, a innym nie pozwólmy tego zmieniać.


Najprostszym sposobem na wyrażenie siebie jest własny styl, sposób ubierania, dobierania kolorów, fasonów, krojów czy elementów garderoby. Niektórzy do perfekcji opanowali tę sztukę, inni potrzebują drobnych wskazówek oraz inspiracji. Z krakowskich Plantów przychodzę do Was z propozycją każualowego szyku w lekko męskim wydaniu. Skórzane ogrodniczki, łączę z dzianinową bluzką, z wiosennej kolekcji własnej, dopełniam to botkami typu worker oraz torbą listonoszką, utrzymaną w tym samym stylu i kolorze.  Kobiecego pierwiastku całej stylizacji dodają okulary o kształcie kocich oczu, lekko pofalowane włosy, oraz transparentne rajstopy czy krótkie szorty. 4 komentarze:

  1. bardzo fajnie wyglądasz w tym zestawie, pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładne połączenie - luźno i powabnie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. super stylizacja!

    OdpowiedzUsuń