BLOG

14 czerwca 2013

black accessories on the beachhandbag PUPA / cockades-flip flops no name 

Każdy ma swoje ulubione miejsce na Ziemi, w którym czuje się jak w przysłowiowym domu, w którym jest mu dobrze jak nigdzie wcześniej, w którym wiem, że nic mu nie grozi i w którym chce zostać na zawsze!!!

W Barcelonie, słonecznym mieście marzeń, znajdziecie sporo takich miejsce! Ja mam kilka swoich, z pewnością godnych polecenia! Park Güellw którym poczujesz się jak w zaczarowanym ogrodzie, a siadając na najdłuższej, profilowanej, mozaikowej ławce Gaudi'ego zażyjesz najlepszego masażu, a widok na miasto nie pozwoli Ci opuścić tego miejsca. Plaça d'Espanya – miejsce w którym zegarki przestają chodzi, a każdą chwilę chłonie się jak powietrze, gdzie oczy stają się Twoim jedynym zmysłem, doskonale zastępującym 3 pozostałe! No i plaża – przepiękna i jedna z najdłuższych w Europie, z pewnością na pierwszym miejscu każdego turysty!

Po raz siódmy przywitałam rajską plażę w stylu retro, w sukience z lat 60., granatowej w białe groszki z falbanami, do tego czarne klapki z kokardami, czarna pleciona torebka i lenonki! Bez zbędnych gadżetów, które nie są potrzebne podczas opalania  taka naturalna i spontaniczna ja!

***
Everyone has your own favorite place in the World, where feel like at home and where wanna stay for the rest of life! 
In Barcelona you can find a lots of amazing places! I can recomend you my favorites: Park Güell, where you feel like in wonderland, where you can take the most pleasant massage in the world - on the profiled Gaudi's bench. Plaça d'Espanya  place where the time stops and the magic is in the air! Don't need any other sense - just your eyes. And of course the beach - the first and most important point of visit in Barcelona! When you go there don't need as much - just summer dress, comfortable cockades-flip flops and perfect handbag. Without unnecessary gadgets! Just natural and spontaneous you!

# beach inspiration
dress H&M / handbag PUPA / cockades-flip flops no name / lenonki SIX 

Sukienka dostępna na/ dress available on Outfit Latte

photos Polta

2 komentarze: