BLOG

17 czerwca 2013

Kurtka denim z motywem etnicznym denim jacket with ethnic motif size M denim jacket with ethnic motif size XL


Zadowolenie i satysfakcja po dobrze wykonanym projekcje – uczucie bezcenne dla początkującej projektantki-amatorki! Ostatnio nic mnie bardziej nie cieszy i motywuje jak projektowania, a następnie ręczne wykonanie moich pomysłów. Wszystko to robię sama – od momentu zakupu odpowiedniej kurtki jeansowej, przez poszukiwania właściwego materiału jako elementu pasującego do niej i do mojej wizji, po zaprojektowanie i ręczne wykonanie. Człowiek orkiestra to JA! Cały ten proces zamyka się w kilka dniach pracy, a po wykonaniu dobrej roboty zasypiam jak niedźwiedź i czasem nawet chrapie ;) 

Całe to zmęczenie i nieraz ciężka praca do później nocy – to nic, przy efekcie i zadowoleniu kupujących! Tak o was chodzi – bo kim byłby artysta bez swoich fanów!


Najnowszy projekt DIY by Gorzi to – kurtka denim z motywem etnicznym! Wersja limitowana w postaci dwóch egzemplarzy kurtki – modele znacząco różnią się jednak od siebie. Łączy je jedynie element motywu etnicznego. 

Pierwszy model kurtki denim z motywem etnicznym w rozmiarze M, z naszyciami na przednich dwóch kieszonkach i na plecach. Model kurtki – taliowana, wytarty jeans. 

Wymiary
długość: 55 cm
pod pachami: 2*45 cm 
długość rękawów: 59 cm

Drugi model kurtki denim z motywem etnicznym to jeans jednolity z płaskimi ćwiekami na przednich dwóch kieszonkach oraz elementem motywu etnicznego na plecach. Kurtka e rozmiarze XL – 

Wymiary
długość: 55 cm
pod pachami: 2*48 cm
długość rękawów: 62 cm

Kurtki dostępne na mojej stronie – Outfit Latte
* * *
DENIM JACKET WITH ETHNIC MOTIF

New designs by Gorzi – done! My own project and performance! Denim jacket with ethnic motif in two different sizes: M and XL. The jacket aren’t the same, as everything on my page! I love unique stuff and want to infect you with my passion for unique stuff! Everyone have its own style and need something, which will stand out her/him!

# First denim jacket with ethnic motif in size M, worn jeans, ethnic motif on the front pockets and in back. 

Dimensions
length: 55 cm
under armpit: 2*45 cm
sleeves length: 59 cm

# Second denim jacket with ethnic motif – uniform jeans, with studs on the front pockets and ethnic motif in the back, in XL size –

Dimensions
length: 55 cm
under armpit: 2*48 cm
sleeves length: 62 cm


Both are available on my page – Outfit Latte!


 denim jacket with ethnic motif size M


\

 denim jacket with ethnic motif size


3 komentarze:

 1. Przyszycie kawałka materiału chyba nie jest aż tak męczące, żeby być ogromnie zmęczonym...nie żebym była uszczypliwa czy coś, ale takie gadanie zawsze mnie irytuje, bo ludzie naprawdę ciężko muszą pracować, o wieele ciężej. stop marudzeniu;D kurteczki ładne, życzę wielu nowych pomysłów i spełnienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie widzę w tym wpisie ani ociupinki marudzenia!
   Jest taki rodzaj zmęczenia, który daje satysfakcję, który odpręża i motywuje - tak jak napisałam powyżej - to ten rodzaj zmęczenia, kiedy wiesz, że żyjesz, kiedy wydzielają się endorfiny, jak po sporcie i czujesz się bosko! Chyba jednak źle zinterpretowałaś mój wpis albo nie zrozumiałaś mojego przesłania! pozdrawiam :)

   Usuń