BLOG

7 kwietnia 2014

Mielec Fashion Time

Collection: LOOK BACK
Designer: Natalia Gorzołka


Źródło: www.hej.mielec.pl 

Wszyscy lubimy hucznie obchodzić swoje rocznice urodzin! Może z wyjątkiem kobiet, które do 25. roku życia robią to z pompą, po 25. owszem celebrują swoją rocznicę urodzin – co roku 18-stą. Z pracą jest trochę inaczej, nikt z nas nie liczy, tym bardziej celebruje z każdym rokiem swojego stażu pracy. Z moją pracą jest zupełnie inaczej. Motto: „Gdy pasja staje się twoją pracą przestajesz chodzić do pracy” – jest jak najbardziej prawdziwe! Moja pasja, jej błyskawiczny rozwój czy też szaleńczo pędzący czas przeszły moje najśmielsze oczekiwania. I właśnie w pierwszą rocznicę założenia bloga, decyzji o narodzeniu się we mnie potrzeby kreowania własnego stylu i mody, stoję przed Wami na wybiegu pokazu Mielec Fashion Time podczas pierwszego pokazu mojej, pierwszej kolekcji LOOK BACK, sezon wiosna/lato 2014.


Pierwsza rocznica, pierwsza kolekcji, pierwszy pokaz – wszystko pięknie się złożyło! I dzisiaj z uśmiechem na twarzy i wzruszeniem wspominam moment zgłoszenia, przygotowania i samo wystąpienie. Rzeczywistość jednak nie była taka piękna... Wątpliwości w  momencie zgłoszenia, stres związany z przygotowaniami i strach towarzyszący podczas pokazu. To właśnie moja „rozpuszczona” odwaga, a także lekkość ryzyka podejmowanych decyzji doprowadziły mnie do miejsca, w którym się znalazłam. Może nie jest to jeszcze miejsce, w którym docelowo chciałabym się znaleźć i z pewnością sporo rzeczy jest jeszcze do przeorganizowania przede mną, jednakże z pewnością jestem już na prostej, która doprowadzi mnie kolejno do moich celów i marzeń. Mogę powiedzieć, że jest to kolejny dobry rok, po poprzednim spędzonym na rocznym stypendium w Brukseli i Barcelonie. Patrząc w przyszłość myślę – co dalej... Wiem jedno – mam swoje flow, a moja dobra passa dopiero się zaczyna!


Rytm pokazowi wyznaczały dwie nuty:
8 komentarzy:

 1. Świetna kolekcja ! trzymam kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, takie słowa to miód dla moich uszu. Jestem bardzo zadowolona z efektu finalnego, aczkolwiek już teraz zapowiadam, że kolekcja stricte letnia jeszcze przed nami :)

   Usuń
 2. gratulacje i 100 lat :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna kolekcja najbardziej mi sie podoba trzecia :) Chetnie bym kupiła

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzecia to moja propozycja pianki neoprenowej połączonej z białym pikiem, taka klasyka w odświeżonej i crop'owej wersji. Zapraszam do kontaktu mailowego w przypadku zainteresowania projektem.

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Moje propozycje to znane modzie fasony w odświeżonej i ciekawej wersja, dokładnie tak jak napisałaś! pozdrawiam

   Usuń