BLOG

22 lipca 2013

Pasiasta asymetria


Kolejna przemiana wyhaczonej przeze mnie perełki w SH. Dobra jakość tkaniny, stan idealny, ciągle on top klasyczne biało-czarne paski!  

Czasem moje polowanie w lumie trwa dosłownie 5 minut! Kiedy wchodzę po raz pierwszy do nowego SH, na co zwracam uwagę?!

Robię szybki rekonesans i oceniam asortyment SH. Na pierwszy rzut oka już wiem czy to miejsce jest godne mojej uwagi i warte poświęcenia czasu. Ba! Wiem nawet więcej! Pobieżnie przeglądam rzeczy i już widzę pierwszą  'ofiarę', skradam się i atakuję: po pierwsze stan, po drugie jakość, po trzecie wizja

Przy zakupie każdej mojej rzeczy w SH mam już wizję swojego projektu i tak było tym razem! Idealna długość sukienki [do łydek] wręcz sama prosiła się o przerobienie jej na asymetryczną! Rękawy bufkowane, poszerzające ramiona - modne w tym sezonie, aczkolwiek dla mnie nie do końca pasujące do asymetrii - dlatego decyzja była oczywista tniemy na bezrękawnik! I oto ona pasiasta asymetria - letnia wariacja, którą z pewnością wykorzystam na wiele sposobów. Bo jak już mogliście się przekonać tworzę modę praktyczna, a każdy mój projekt zaadaptować można do różnych stylów! Poniżej kilka moich propozycji setowych!

Krój sukienki idealnie odpowiada dziewczynąom o rubensowskich, opływowych kształtach oraz tym, które mają piękne i długie nogi. Podkreśla biust i talię, zaznacza krąglejszą pupę i odkrywa piękno naszych nóg.

#1 styl businesswoman 

jacket H&M / dress by g.o.r.z.i / handbag Hugo Boss / shoes no name

#2 styl glamour

dress by g.o.r.z.i / envelope purse H&M / shoes SH

#3 styl casual


dress by g.o.r.z.i / envelope purse H&M / shoes New Yorker

#4 styl sportowy 

dress by g.o.r.z.i / handbag Dolce&Gabbana / sneakers Esprit

4 komentarze:

  1. wygląda super, jednak szkoda że nie pokazałaś sukienki na sobie...czekam więc:D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Sukienka z pewnością pojawi się już niebawem na bogu w jednej ze stylizacji :) STAY TUNED!

      Usuń