BLOG

26 maja 2015

COLLECTION SS'15 FIANCEE DESIREJuż dziś chcę Wam oficjalnie zaprezentować w pełnej krasie lookbook kolekcji Spring/Summer 2015 FIANCEE DESIRE. Może faktycznie i późno, bo przecież za miesiąc mamy już pełne lato, jednakże ultrakobiece projekty rekompensują w pełni stratę około miesiąca i pozwalają cieszyć się swoją użytecznością zarówno późną wiosną, jak wczesnym latem, a także jego schyłkiem. Obiecuję kiedyś z pewnością wyrobię się ze wszystkim na czas! 

Zwiewne materiały, półprzeźroczyste wykończenia oraz letnie i radosne kolory tkanin użytych: bawełny, wiskozy, koronki oraz flauszu z domieszką wełny (20%) 
Pozwolą Ci olśnić w tym sezonie wszystkich dookoła. 

kopertowy crop top black

WAVi skirt


Historia tej kolekcji kręci się wokół potrzeb i pragnień kobiet. Pragnienia bycia kochaną, pożądaną, atrakcyjną. Długo rozmyślałam nad motywem przewodnim kolekcji oraz jej nazwą. Od początku wiedziałam jakie hasła przyświecają tej kolekcji: kobiety pragną bardziej, kobiety potrzebują więcej, kobiety pożądają mocniej. Finalna nazwa przyszła do mnie sama, wraz z moim zaręczynowym pierścionkiem. Zaręczyny to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu większości kobiet, na które wyczekujemy z niecierpliwością. Pragnienie bycia kochaną, potrzeba bycia ważną to kolejny etap i krok w damsko-męskim świecie, który najczęściej osiągamy dzięki pewnym deklaracjom oraz wspólnym, poważnym planom. 
Pragnienie bycia potrzebną to następstwo tego ostatniego, to chęć posiadania potomstwa, 
która myślę, że jeszcze ze 2-3 lata przede mną.

Kolekcja inspirowana jest emocjami oraz nastrojami kobiety w stanie narzeczeństwa. Radosna i dziewczęca niczym nastolatka na pierwszej randce o czym bezwstydnie świadczą kolekcyjne spódnice SAILOR MOON, gdzie zaręczyny odbywają się w iście marynarskim stylu przy blasku księżyca i szumie morza. Spódnica WAVi to bardziej klasyczna, ale zadziorna narzeczona, którą jak fale na spódnicy szargają skrajne nastroje - raz zachowuje maniery angielskiej księżniczki, a raz epatuje swoją niezależnością i zaradnością. Kobieta poszukująca dreszczyku przygody, zarazem romantyczna i zakochana w sukience PINK PEACH oraz Flower In The City. Kolekcyjny płaszczyk NUTTY to doskonały partner na zimniejsze, letnie dni oraz chłodne wieczory. Pozwala zaznać tak długo wyczekiwanej stabilizacji, bliskości, ciepła i poczucia bezpieczeństwa. Na koniec powrót do praktycznej rzeczywistości, w której trzeba często myśleć i planować za dwojga, do tego świetnie sprawdzi się kopertowy crop top w trzech kolorach: black/red/white. 

W całej kolekcji jest też tzw. "czarna owca" sukienka BLACK SHEEP - to kobieta, która dobitnie eksplikuje swoje, w większości odmienne od wszystkich zdanie, nie boi się eksponować swoich kobiecych uroków i jest bardzo pewna siebie, często artykułuje, że do szczęścia nic i nikt jej niepotrzebny. Do czasu oczywiście, aż nie pozna "jego", 
który zburzy jej koncept! W kolekcji efekt ten wzmocniony został kolorem czarnym, 
a nadmierna odwaga i pewność siebie krótkim krojem i frędzlami. 

PEACH PINK dress / Flower In The City dress
 Flower In The City dress

jacket NUTTY

Flower In The City dress / PEACH PINK dress

BLACK SHEEP dress


Kolekcyjna kobieta to kobieta z bardzo dziewczęcym spojrzeniem, z przygodą i zadziornością w uśmiechu, z letnim powiewem ciepłego wietrzyku we włosach, w ultrakobiecym looku, pełna życia i pijana szczęściem. Jeżeli właśnie tego nie czujesz to koniecznie zajrzyj na www.dawanda.com/shop/natgor i zakup odrobinę tej magii dla siebie! 

Stojąc na zielonej polanie przed letnią rezydencją cesarzowej Sisi, słuchając dźwięków walca wiedeńskiego, ubrana w spódnicę SAILOR MOONcrop top white oraz płasczyk NUTTY z nałożonym na palec cudownym różowo-czerwonym rubinem wiedziałam, że tę chwilę zapamiętam na długo. Ta stylizacja i każdy z projektów stanowią dla mnie swoiste talizmany, rzeczy z silnym ładunkiem emocjonalnym, wypełnione po brzeg ciepłymi i radosnymi wspomnieniami - szczęścia, miłości, bliskości i bezpieczeństwa. Może właśnie jeden z nich zmieni też coś w Twoim życiu? 

Wavi skirt / SAILOR MOON skirt

SAILOR MOON skirt


kopertowy crop top white / red

PUMPKIN BLOOD dress

Photo&Editing: Patrycja Kozak - Fotografia / MUAKatarzyna Długosz / ModelMichalina Psiut / Katarzyna Maziarz/ / Designer: NG Natalia Gorzołka Studio Fotograficzne Erica KrakówBrak komentarzy:

Prześlij komentarz