BLOG

11 października 2013

Personal shopper: set leather + white jumper


Skóra w połączeniu z białym swetrem to moja propozycja dla Natalii, uwielbiającej stonowane kolory, łączącej ze sobą różne odcienie szarości, czerń i biel. Inspirująca się style Emmanuelle AltLubiąca podkreślać swoją kobiecość pończochami – czyli coś, co połączyło nasze style. Artystyczna dusza w dwudziestolatce, która swoją przyszłość widzi jako absolwentka ASP i słynna malarka. Czasem silna i niezależna jak filmowa Lisbeth Salander, czasem słodka i niewinna jak Alice z „The Notebook” – prawdziwa kobieta, która nie boi się swoim strojem wyrażać tego, co czuje w danym momencie i porze roku. 


Do mnie przywiała ją ochota wprowadzenia do swojej szafy skórzanych elementów, do których nie była wcześniej przekonana. I dzięki naszym zakupom udało się do zimowego, jakże przyjemnego swetra ze wzorem warkocza dobrać skórzaną, kloszowana spódniczkę z pasem w talii, a także skłoniło ją to do zakupienia swoich pierwszych skórzanych legginsów.

W wyników wspólnych zakupów, w Natalii szafie znalazł się biały sweter z SH, skórzana spódniczka, co połączyłyśmy z elementami "starej" szafy Natalii: pończochami, skórzanym plecakiem i oxfordkami. Polubiliście ją? Ja bardzo! 

jumper SH / leather skirt Inna / stockings Calzedonia / shoes H&M / leather backpack from Natalia's friend

Stylist/personal shopper: GORZI Natalia Gorzołka3 komentarze: