BLOG

22 sierpnia 2013

Modne wydarzenie w Krakowie!


Za mała szafa?! Za dużo ubrań?!
Masz sporo ciuchów, w których i tak nie chodzisz?! Ciuchy, które kupiłaś i nigdy ich nie założyłaś?! Zalegają Ci w szafie i nie wiesz co z nimi zrobić?! Nowe rzeczy nie mieszczą Ci się już w szafie?! Masz sporo rzeczy markowych, niezniszczonych, leżących od miesięcy na dnie szafy?! W takim razie spakuj stare ciuchy do toreb i zabierz je na Ciuchowisko!!! Zrób w końcu więcej miejsca w swojej szafie na nowe rzeczy!!!

Ciuchowisko, czyli wymiana ubrań i dodatków! Kupujesz jedną wejściówkę za 5 zł, zostawiasz swoje rzeczy na wielkim stosie ubrań i od tego momentu każdy może stać się ich nowym właścicielem i Ty sama możesz zgarnąć kilka nowych fatałaszków! 


Miejsce na debiuty

Takie akcje przyciągają także młodych, ambitnych i początkujących artystów, projektantów biżuterii/odzież/ torebek/akcesoriów. Kilku z nich możecie znaleźć na fanpage wydarzenia, gdzie co kilka dni prezentowany jest nowy wystawca.

Na razie poznaliśmy już dwóch wystawców:
1. Ręcznie robiona biżuteria - U Mróweczki
2. Ręcznie malowane motywy na materiałowych torbach oraz biżuteria DIY - Melanż hand Made     

Debiut Gorzi ze swoim projektem Outfit Latte, czyli pracownia online, na której możesz przeglądać Outfity siedząc wygodnie w swoim ulubionym fotelu przy swoim białym biureczku, popijając przy tym pyszną Latte! Znajdziesz tam wiele autorskich pomysłów i przeróbek rzeczy używanych (markowej odzieży dobrej jakościowo i gatunkowo) oraz perełki pochodzących z zeszłych kolekcji. 

Gorąco zachęcam i zapraszam do wielkiej wymiany ubrań podczas Ciuchowiska, a także wszystkich fanów rzeczy unikatowych i limitowanych, dzięki którym podkreślisz swój indywidualizm, a także pokażesz światu, że bycie kreatorem własnego stylu jest modne! 

JUŻ 21 września 2013 (sobota) w klubie Cafe Foyer
w budynku Teatru im. J. Słowackiego 
przy Placu Św. Ducha 1 w Krakowie 
w godzinach od 13:00 do 17:00

A poniżej kilka najnowszych próbek Outfit Latte


# T-shirt w stylu american girl, czyli przeróbka białego, męskiego T-shirtu marki Paul Smith – pomysł i wykonanie własne!


# szorty ombre z wysokim stanem  pomysł i wykonanie własne!


SET W STYLU DENIM okiem Gorzi
american T-shirt Outfit Latte / ombre shorts Outfit Latte / sandals no namePrzyjdź i znajdź się w świecie stylowych Krakowianek!
Do zobaczenia :)) 
Wasza GORZI

1 komentarz:

  1. hej, ja też wybieram się na Ciuchowisko :) mam nadzieję, że się tam zobacymy :)

    OdpowiedzUsuń