BLOG

31 października 2013

multievents burgundy&ecri dressWhat do you expect from fashion?

To be more elegant, keep today's trends or maybe to feel amazing in it?!

I have some solution for you! My designs are what you need nowadays. Not fashion: dresses, skirts, blouses - which can use just once! Stop storing clothes in you wardrobe, which you will never wear it again! Bet on fashion, which you will give more solutions for different parties and events with one dress, fashion as my! 

* * *
Czego oczekujemy, czego pragniemy, a czego żądamy od mody?!

Oczarować, zaskakiwać, szokować czy może porostu pozostać sobą?!

Na czym zależy Wam jeżeli decydujecie się już na zakup danej sukienki/spódnicy/bluzki? Czego oczekujecie od tego zakupy czy ma on idealnie pasować na określoną okazję, czy coraz częściej myślicie o tym by móc go wykorzystać jeszcze później? Ile w szafie macie sukienek, w której wyszłyście tylko raz, a teraz zajmuje Wam tylko miejsce w szafie?

Koniec z tym! Zapraszam do mnie! Ja zrewolucjonizuję Twoją szafę, w której znajdą się już tylko rzeczy, które będziesz nosiła, i to często! Ja to nazywam: : „Nie Ty dla mody, a moda dla Ciebie”! Co to oznacza?! Koniec z uprzedmiotowieniem nas względem ciuchów, tych cool i trendy. Moda ma być bliska Tobie, pełnić funkcję usłużną względem Ciebie, to ona jest dla Ciebie, a nie Ty dla niej! Nie musisz rezygnować z czegoś, co lubisz lub ubierać coś, tylko ze względy na trend! Zacznij się wyróżniać i postaw na praktyczność tego, co nosisz – wybierz sukienkę o właśnie takąThis burgundy&white dress can wear every day, when you want go to shop for bread in the morning. Select to it you favourite, old jumper or some sweet one with lace heart.

W której wyjdziesz po zakupy o 7 rano, narzucając na nią kardigan lub ulubiony sweterek z motywem serca z koronki, a do tego jakże cieplutkie i milutkie emu
Or you can wear it with burgundy belt, when you want show you uncommon styl on the party with your friends or on yours friend's wedding - i did this! And it was amazing party! My dress was really eye-catcher and not just women

W której zaprezentujesz się na weselu swojej najlepszej przyjaciółki, oraz z którą z pewnością zwrócisz uwagę na swój indywidualizm i niepowtarzalność. A gdy tylko poczujesz się niewygodnie lub wieczorem klimat imprezy zrobi się luźniejszy, Ty także będziesz mogą poluzować swoją sukienkę i zdjąć jej część, pozostając ubrana nadal stosowanie do okazji – asymetryczna sukienka w kolorze ecri, z zamkiem rozdzielczym, który w każdym momencie możesz troszeczkę odpiąć gdyby się okazało, iż kroki w tańcu tego wymagają. 

design Natalia Gorzołka Gorzi / shoes Centro. / jewellery DIVA
photo Przemysław Styrna

GorziDesign for women, who value freedom, comfortable style and presenting not "one time using" dress, but her well-being in dress, which can use several times in different dress code. Come to my world!

GorziDesign dla kobiet ceniących sobie swobodę, luz i stawiających nie na "kreacje jednegoużytku", ale na ekonomie w szafie oraz praktyczną i multiokazyjną odzież.

Gorąco pozdrawiam,
G. 

2 komentarze: