BLOG

24 września 2013

oaza artystów
Pierwszy reportaż z wystawy, jaka miała miejsce w sobotę 21.09 w budynku Teatru J. Słowackiego w Cafe Foyer w Krakowie. Kultowego wydarzenia każdego miasta - Ciuchowisko, czyli wymiana ubrań, gdzie dziewczyny i kobiety ogrania szał pozbywania się zalegających na dnie szafy ubrań i wypełniania powstałych luk nowymi nabytkami! 

Sporym zainteresowaniem cieszą się także wystawcy ze swoimi niebanalnymi projektami i pomysłami. Rękodzieła w postaci ręcznie malowanej grafiki na torbach materiałowych - mój faworyt! Sama skusiłam się na jedną taką z portretem kobiety, która od dawna mnie inspiruje - Florence and The Machine. 


Ręcznie wykonana biżuteria oraz my - początkujący projektanci, tworzący z materiałów i papieru! 

Jest to również doskonała okazja do poszerzania znajomości w gronie osób, o podobnych zainteresowaniach, nawiązywania nowych, interesujących znajomości, czerpania inspiracji od innych czy wysłuchania kilku miłych komplementów, na temat swojej twórczości! Zainspirowany i ubogacony duchowo człowiek dostaje nowych sił i motywacji do działania oraz tworzenia! 

Kochani!
Dziękuję Wam wszystkim za przybycie, za uwagę i nowe znajomości, mam nadzieję owocujące na przyszłość! Do zobaczenia podczas następnego, modowego wydarzenia z życia Krakowa! 

Dla mnie to dopiero początek otwierający całą serię ciekawych reportaży na blogu pt. "Modne życia Gorzi w Krk"

Całuję Wasza szalona Gorzi;)fot. manija PHOTOGRAPHY2 komentarze:

  1. super!!! czekam na kolejne wpisy z tej serii :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam na Sweaty Sweater, gdzie czeka na Ciebie i Twoich czytelników relacja z Jesiennego Fashion Show oraz kilka Twoich zdjęć :)

    http://mateuszpater.blogspot.com/2013/09/autumn-fashion-show-bloggers-opening.html

    OdpowiedzUsuń