BLOG

12 września 2013

Między Modą a Prawdą
Każda z nas chce być stylowa, każda chce się wyróżniać! Problem w tym, że nie każda z nas ma pomysł na to jak to osiągnąć… Część kobiet potrafi z gustem i stylem zestawiać nowinki modowe, na które z kolei nie zawsze mogą wydać tyle ile by chciały, inne tę kasę mają, ale brakuje im płynności w zestawieniach. I jednym, i drugim można pomóc! Styliści i personal shopper to specjaliści oraz eksperci, odpowiedzialni za właściwy image, stylowy look i perfekcyjny wygląd kobiety o każdym rozmiarze, wzroście i proporcjach ciała. 


Moja propozycja jest zwięzła i rzeczowa, jak ja sama!


Znudzona swoim stylem ubierania, monotonnością kolorów w swojej szafie, brakiem urozmaicenia w ubraniach lub też nosisz się z chęć zmiany CZEGOŚ?! Jeżeli czujesz, że jedna z tych objaw dopadła i Ciebie napisz do mnie! Jestem 24-letnią pasjonatką mody, prowadzącą od 5-ciu miesięcy bloga modowego. Miłośniczką fitnessu i porannej kawy. Uśmiechnięta, z charyzmą w głosie i poczuciem humoru, złotowłosą Gorzi, która pomoże Ci wprowadzić zmiany w Twojej garderobie, wybrać idealny zestaw na określoną okazję lub po prostu pójdzie z Tobą na zakupy czy stylowe łowy po lumpeksach! 

OFERUJĘ: 

 • wspólne wyjście na zakupy po sieciówkach lub second handach (to zależy tylko od Ciebie); 
 • darmowe doradztwo w doborze odpowiedniego fasonu do sylwetki;
 • pomoc we właściwym doborze rozmiaru i koloru zgodnie z Twoimi upodobaniami, stylem, wyglądem, kolorem włosów oraz cery ;
 • poczucie stylowego gustu i smaku, co możesz sama sprawdzić na moim blogu 
  http://otwieramszafe.blogspot.com/
 • swój wolny czas;
 • poczucie humoru;
 • dobrą zabawę i miłą atmosferę. 
OCZEKUJĘ: 
 • możliwość udostępnienia na blogu zakupowych zdobyczy oraz efektów zmian w Twojej garderobie;

 • możliwość przeprowadzenia wywiadu, wykonania zdjęć oraz udostępnienia krótkiej notki o Tobie [przede wszystkim o Twoim dotychczasowym stylu ubierania] na blogu, z możliwością użycia Twojego imienia i nazwiska lub samego imienia.
Dołącz do grona stylowych kobiet z Gorzi!Mam nadzieję, że od dzisiaj z każdym kolejnym dniem, będzie co najmniej o jedną, stylowo ubraną Polkę więcej!
 Kraków, ruszam w miasto! Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz